MARMOROSCH - 8 IUNIE 2024

by Rotary Club București Nord

Young Innovators Gala

by Rotary Club București Nord

RO: Suntem bucuroși să vă invităm la Young Innovators Gala by Rotary Club București Nord.

Vă așteptăm să celebrăm inovația într-un cadru distins, la hotelul Marmorosch, prin recunoașterea a 4 lideri sub 40 de ani pentru impactul avut în industriile lor.

Cina de gală va avea loc în Viena Ballroom, urmată de o petrecere în The Vault, seiful emblematic al fostei bănci.

Momentele artistice deosebite vor fi asigurate de LINA (Angelina Rudneva), care cântă la pian și voce de 20 de ani, precum și de DJ-ul The Vault.

Invitații de excepție, cea mai exclusivistă locație din București și networkingul de calitate vor constitui rețeta de succes pentru o seară de neuitat marca Rotary Club București Nord.

––––––––

EN: We are pleased to invite you to the Young Innovators Gala by Rotary Club Bucharest North.

We look forward to celebrating innovation in a distinguished setting at the Marmorosch Hotel, by recognizing 4 leaders under 40 for the impact they have in their industries.

The gala dinner will take place in the Vienna Ballroom, followed by a party in The Vault, the iconic safe of the former bank.

Exceptional artistic moments will be provided by LINA (Angelina Rudneva), who has been singing at the piano and voice for 20 years, as well as by The Vault’s DJ.

Exceptional guests, the most exclusive location in Bucharest, and high-quality networking will be the recipe for success for an unforgettable evening with Rotary Club Bucharest North.

Registrations can be made at: https://www.rotarynord.ro/gala-rotary/

#RotaryNord #YoungInnovatorsGala #YIG24

Înscrieri / Registration